Bruk Color Quality

W świecie dynamicznie zmieniających się potrzeb klienta postawiliśmy na innowacyjność. Produkty Bruk wyróżniają się zastosowaniem unikalnych technologii, dzięki którym oferowane rozwiązania  mają wyjątkowo intensywna kolorystykę.

Beton kojarzy się zwykle z przygaszonymi, bladymi kolorami. Jest to efekt ograniczeń technologicznych, którymi obarczone są tradycyjne metody barwienia. To dlatego postanowiliśmy opracować całkowicie nową i niespotykaną u konkurencji formułę, która pozwoliłaby na uzyskanie intensywnych i trwałych kolorów. Efektem naszych starań jest innowacyjna technologia Bruk Color Quality.

Technologia  BCQ  oparta jest w dużej mierze oparta jest na starannym doborze surowców, a także wykorzystywaniu w produkcji kostki brukowej i betonowych płyt białego cementu oraz barwników nieorganicznych. Jej zastosowanie pozwoliło nadać naszym produktom tak pożądane przez inwestorów oraz użytkowników właściwości – wyjątkowo intensywne kolory, które odpowiednio pielęgnowane będą cieszyć oko i służyć przez długie lata.