O Firmie

Bruk to firma, której historia sięga 1993 roku. Dziś, po blisko 20 latach, jesteśmy jednym z największych producentów szlachetnej kostki brukowej, płyt tarasowych oraz galanterii betonowej w południowej części kraju. Bruk Sp. z o.o. jest właścicielem marki Modern Line oraz wyłącznym dystrybutorem produktów Urbastyle na terenie Polski.

Innowacyjne przedsięwzięcia w których uczestniczymy, to wynik połączenia najlepszych czynników: wieloletniego doświadczenia, specjalistycznej wiedzy oraz przede wszystkim – kreatywnego zespołu kompetentnych ludzi. To dzięki nim osiągnęliśmy sukces i co więcej, osiągamy go codziennie podejmując wciąż nowe wyzwania.
Nasza obecność na rynku z roku na rok jest coraz bardziej widoczna, oferta coraz szersza a dostępność naszych produktów sukcesywnie się zwiększa.

Firma Bruk jest właścicielem dwóch marek, różniących się nieco profilem oraz asortymentem.  


Marka Bruk oferuje szeroką gamę produktów nawierzchniowych tj. kostki brukowe, płyty tarasowe, płyty ażurowe oraz galanterię betonową tj. palisady, gazony, obrzeża, krawężniki. Myślą przewodnią przy tworzeniu naszych produktów jest świadome i kompleksowe kształtowanie przestrzeni. Ciekawe wzornictwo idące w parze z bogatą paletą kolorów umożliwiają tworzenie unikalnych kompozycji dopasowanych do potrzeb, preferencji oraz oczekiwań naszych klientów.


Marka Modern Line skierowana jest do architektów, projektantów oraz miłośników designu poszukujących nietypowych form betonowych. Wyroby tej linii, zgodnie z zasadą że ‘mniej znaczy więcej’, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z minimalistycznym wzornictwem. Designerski wygląd betonowych mebli, nowoczesny charakter kostek brukowych i płytek tarasowych oraz inspirujące elementy małej architektury tworzą nową jakość na rynku. W połączeniu z kreatywnością oraz wyobraźnią wizjonerów nadają przestrzeni niepowtarzalny, pełen charakteru styl.
Zobacz więcej: modernline.info.pl

Stawiamy na ciągły i dynamiczny rozwój firmy, a zaplecze w postaci profesjonalnego parku maszynowego pozwala nam wdrażać nowe technologie, które są podstawą efektywnej produkcji i dają możliwość dostarczania na rynek wysokiej jakości produktów.
Jakość naszych produktów to priorytet, jednak tak samo ważna jest wysublimowana estetyka naszych wyrobów. Dlatego połączyliśmy jedno z drugim. Wysoka jakość wykonania i dopracowany design satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Oryginalnymi, czasem awangardowymi rozwiązaniami chcemy wyprzedzać oczekiwania, kreować, inspirować, wyznaczać nową jakość na rynku i być liderem w swojej dziedzinie.
Z dumą możemy stwierdzić, że dynamiczny rozwój firmy, doświadczenie zdobywane przez lata, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wysoka jakość produkowanych wyrobów bez wątpienia uczyniły z nas niezawodnego producenta kostki brukowej oraz zaufanego partnera w biznesie.

Zapraszamy do współpracy
Bruk Sp. z o.o. – wiodący producent kostki brukowej


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA


DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA


DOTACJE Z UE