Modern Line: zmienia znane w wyjątkowe

Kolekcja Modern Line to linia produktów z betonu ubranego w mocny i oszczędny design w skandynawskim stylu, które kreują nową wizję elegancji. Marka oferuje produkty, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje.

Stolik Focus

Moc smukłego betonu architektonicznego

Minimalizm i porządek w formie idące w parze z łamaniem utartych schematów w podejściu do tworzenia produktów z betonu zaowocowały wyjątkowymi projektami mebli i okładzin. Modern Line zaskakuje, zmieniając to, co znane, w wyjątkowe. Efektowny design mebli, donic i nawierzchni to wynik nowoczesnej receptury betonu. Pozwoliła ona na stworzenie produktów o wyjątkowo gładkiej, satynowej w dotyku fakturze, różnych kształtach, fakturach oraz grubościach. Produkty cienkościenne Modern Line to innowacja na polskim rynku. Płyta i ława Slim, meble Focus oraz niektóre donice Regular posiadają zredukowaną do 2 cm grubość przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych.

Kolekcja Modern Line doskonale pokazuje, że beton architektoniczny to materiał wyjątkowo uniwersalny. Jego surowe piękno doskonale wpisuje się w otoczenie naturalne ogrodów, tarasów czy parków, idealnie współgra również z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Portfolio marki uświadamia, jak dobrze beton architektoniczny wygląda w zestawieniu z drewnem, filcem lub laminatem, że umożliwia tworzenie różnorodnych faktur i szlifowanych powierzchni.

Produkty z betonu architektonicznego posiadają spójną - minimalistyczną stylistykę. Powstają w technologii ręcznego odlewania i wystepują w kilku monochromatycznnych kolorach (white, concrete, steel, carbon). To linia nowoczesnego stylu i awangarda myślenia o przyszłości. Porządek w formie, precyzja w wykonaniu i łamanie utartych schematów. 

"Przyziemny” design

Nawierzchnie wpisujące się stylem w trendy nowoczesnej architektury to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na dobry design w każdej dziedzinie życia. Modern Line oferuje produkty nawierzchniowe powstałe z myślą o wszystkich, którzy poszukują inspirującego wzornictwa również na… ziemi. 

Nawierzchnie Modern Line zaskakują podejściem do tematu tak - chciałoby się powiedzieć - „przyziemnego”. Projektanci marki wychodzą naprzeciw klienta wymagającego, który nie tylko poszukuje produktów najwyższej jakości, ale stawia również na kreatywność i prostotę. Modern Line umożliwia bowiem projektowanie nawierzchni z jednej strony minimalistycznych i subtelnych, z drugiej zaś daje pole do tworzenia kompozycji dynamicznych i intrygujących formą. Wszystkie idealnie wpisują się w aranżacje nowoczesne

Minimalizm, interesujące faktury, geometryczne kształty, monochromatyczna kolorystyka oscylująca wokół odcieni bieli i szarości – to dzięki tym cechom kolekcji tarasy, podjazdy, chodniki czy pasaże wkraczają w nowoczesny wymiar designu. Ale nawierzchnie Modern Line to nie tylko świetne wzornictwo, ale również praktyczność i jakość z najwyższej półki. 

Obok naturalnych właściwości betonu nawierzchnie Modern Line zabezpieczone są autorskimi systemami producenta: BPQ (podnosi odporność na zabrudzenia, chroni przed wnikaniem wody) i BCQ (intensywna i nieprzygaszona kolorystyka betonu), są także impregnowane. Dodatkowo do ich produkcji używane są materiały uszlachetniające, gwarantujące najwyższą jakość i trwałość. 

Kolekcja nawierzchni Modern Line obejmuje płyty: prostokątną o gładkiej powierzchni - Solid, wpisującą się w linię produktów ekologicznych – ecoSolid, ryflowaną - Style, przełamującą schemat standardowych kształtów nawierzchni – trójdzielny trapez Multi, kwadratową - Cube oraz ręcznie lane z betonu architektonicznego: wydłużoną alternatywę dla desek tarasowych - Longer i jedną z najcieńszych na rynku - dwucentymetrową Slim. Dzięki modułowości, (dopasowane do siebie wymiary oraz kolorystyka) płyty doskonale komponują się z betonowymi meblami kolekcji, można je także łączyć ze sobą, tworząc ciekawe zestawienia. Wszystkie nawierzchnie Modern Line objęte są 5-letnią gwarancją.

więcej na www.modernline.info.pl