Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiska:

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy produkcji elementów betonowych,
  • Wykonywanie /montaż/ demontaż form do elementów betonowych,
  • Wykonywanie zleconych zadań przez przełożonego

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenia w pracy jako stolarz
  • Zaangażowania w realizację powierzonych zadań

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym nastawionym na rozwój zespole
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne systemy premiowania
  • Pakiet benefitów

Uprzejmie informujemy, że nadsyłanych ofert nie zwracamy oraz zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
BRUK Sp. z o.o.
ul. Nowa 28g
44-352 Czyżowice

lub adres e-mail: bruk@bruk.info.pl
z dopiskiem „Stolarz”.

  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Dostarczenie materiałów na linię produkcyjną,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Wykonywanie zleconych zadań przez przełożonego,
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

  • Wymagane uprawnienia na wózki widłowe,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie m.in. 2-letnie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

  • Atrakcyjny system premiowania

z dopiskiem „Operator wózka widłowego”.